Přihlášení

Vaše heslo

Cena zboží: 0 Kč
Počet kusů: 0 ks

O nás

Naše brněnská domácí pekárna U DVOU PSŮ je zaměřena na výrobu psích keksů. Pamlsky pro psy u nás vyrábíme pouze ručně a neobsahují barviva ani konzervační látky. Používáme výhradně čerstvé suroviny vhodné pro pejsky a jejich bříška. Všechny naše výrobky od keksů po dorty vyrábíme vždy na objednávku.

Vzhledem k tomu, že nepoužíváme chemické ani konzervační látky je trvantlivost výrobků maximálně 3 měsíce a u dortů jsou to 2 dny. Jinak bychom museli používat chemii a to opravdu nechceme.

Kontrolu kvality a dobré chuti zajišťují naši dva domácí testři Zbyšek a Meggie. Oba dva psi nejdříve všechny výrobky ochutnali a na základě prázdných misek byl konkrétní výrobek zařazen do výroby a prodeje.

Vašim psím kamarádům nabízíme keksy ve třech příchutích a to s játry, se špenátem a masem, s medem a vanilkou. Dále vyrábíme dárkové kosti pro střední a velká plemena a také narozeninové dorty. Keksy a dárkové kosti nabízíme i v dárkovém balení pro slavnostní příležitosti.

Tvar a velikost keksů je rozdělena podle druhů plemen tak, aby pejskům vyhovovala jejich velikost. Hvězdičky jsou určeny pro malá plamena, srdíčka pro střední plemena a kostičky pro velká plemena.

V dárkovém balení jsou tři sáčky s různými příchutěmi a střední dárková kost, to vše je zabaleno v krásné papírové tašce.

Pro slavnostní příležitosti nabízíme narozeninové dorty - masový dort a tvarohový dort.

Koupené keksy krásně schováte v ručně vyrobené keramické dóze.

Všechny výrobky u nás vyrábíme ručně a z kvalitních surovin. Naše výrobní prostory jsou zařízeny nerezovým vybavením, díky kterému je zaručeno nadstandardní hygienické prostředí, které je nutné pro výrobu doplňkového krmiva pro psy.

Dodání na Slovensko

Objednávky pro zákazníky ze Slovenska budeme vždy řešit individulně dle aktuálního kurzu.

Rychlý kontakt

Zuzana Žižlavská    

Popelova 30, 620 00 Brno

  • +420 605 137 621