Přihlášení

Vaše heslo

Cena zboží: 0 Kč
Počet kusů: 0 ks

Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou

Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou

Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou

Dostupnost:

Na objednávku

Popis:

Pelíšková deka - velká s impregnovanou spodní stranou

78x95 cm

400 Kč

Podrobné informace

Pelíšková deka s impregnovanou spodní stranou je vhodná na cestování a výlety s Vaším čtyřnohým kamarádem.

Vrchní strana je vyrobena z měkkého na omak velmi příjemného Coral fleece, spodní část je opatřena impregnovanou látkou, díky které je pelíšková deka izolována od země. Výška vnitřní izolační vrstvy naší deky je cca 2cm, tím pádem je zajištěno pohodlí Vašeho pejska.

Pelíškovou deku můžete použít třeba na pikniku, kde si Váš čtyřnohý kamarád rád odpočine a Vy s ním. Nebo také do auta, když cestujete s Vaším pejskem.

Rozměry : šířka 78 cm, délka 95 cm, výška 2 cm

 

 

Dodání na Slovensko

Objednávky pro zákazníky ze Slovenska budeme vždy řešit individulně dle aktuálního kurzu.

Rychlý kontakt

Zuzana Žižlavská    

Popelova 30, 620 00 Brno

  • +420 605 137 621